خبرهاگروه باسط" در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در تاریخ 15 الی 18 آبان ماه سال 95 به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت برق و انرژی کشور، توسط وزارت نیرو با پشتیبانی و حمایت سندیکای صنعت برق و حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
"گروه شرکت‌های باسط" نیز شما را به بازدید از غرفه خود در این نمایشگاه دعوت می‌نماید.

"باسط پژوه تهران" ___ تولیدکننده تجهیزات اندازه‌گیری و نرم‌افزارهای اتوماسیون و مدیریت مصرف انرژی
"باسط کلید" ___ سازنده سکسیونرهای SF6هوشمند قابل قطع زیر بار و سیستم اتوماسیون درشبکه‌های توزیع
"صدر احداث انرژی" ___ ارائه دهنده خدمات مهندسی و مشاوره خطوط و پست‌های فشار قوی و شبکه‌های توزیع
"توسعه صنعت دنیا" ___ ارائه دهنده خدمات مشاوره، سرمایه‌گذاری، طراحی و اجرای نیروگاه‌ با مولدهای گازسوز
"آدیش لیزر" ___ ارائه خدمات طراحی و ساخت دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون، انجام خدمات برش لیزر فلزات ،خدمات CNC و ساخت تابلو

زمان: 15 لغایت 18 آبان ماه سال جاری
مکان: نمایشگاه بین المللی تهران- سالن 38 - غرفه شماره 452
ساعت بازدید: 9 الی 17
"گروه باسط" پيشاپيش مقدم جنابعالي و همکاران محترمتان را گرامي مي‌دارد.

تاریخ درج خبر: 95/08/01سی‌امین کنفرانس بین المللی برق ایران

سی‌امین کنفرانس بین المللی برق در تاریخ 3 تا 5 آبان ماه سال 95 در تهران محل پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک قدس، فاز 6، انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری) برگزار می‌گردد. بی‌صبرانه منتظر دیدار شما دست اندرکاران صنعت برق کشور در غرفه "شرکت باسط پژوه تهران" (سالن نیلوفر غرفه شماره C23 ) به عنوان عضوی از " گروه باسط " می‌باشیم.

تاریخ درج خبر: 95/08/01رفع مشکل ایمیلهای دامنه ي basetp.com

با توجه به رفع مشکل ایمیلهای دامنه ی basetp.com خواهشمند است از این پس از طریق آدرس ایمیلهای مربوطه نظیر info@basetp.com با این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

تاریخ درج خبر: 95/07/28اعلام آدرس ایمیل جایگزین (به صورت موقت) basetpt@gmail.com

با توجه به وجود مشکل در دسترسی به آدرس www.basetp.com و ایمیلهای مربوطه (ایمیلهایی که در دامنه مذکور هستند) خواهشمند است تا زمان رفع مشکل توسط شرکت پشتیبان سایت، از آدرس basetpt@gmail.com برای ارسال ایمیل به این شرکت استفاده نمایید.

تاریخ درج خبر: 95/07/05جام Louis Vuitton برای اولین بار به ایران می آید

بیستمین دوره مسابقات روبوکاپ ۲۰۱۶ در لایپزیگ آلمان با نزدیک به 3500 شرکت‌کننده از 45 کشور دنیا روزهای دهم تا هفدهم تیرماه سال جاری درحالی برگزار شد که جام معروف این رقابت‌ها به تیم رباتیک باسط پژوه تهران رسید. در رای گیری که هرساله از داوران و سرگروه‌های همه تیم‌های شرکت کننده انجام می شود یک تیم از میان تیم‌های اول همه لیگ‌ها به عنوان تیم برتر دوره‌ انتخاب شده و جام معروف رباتیک را برای یک سال با خود به خانه می برد. نام تیم برتر دوره هرساله بر روی این جام حک شده و این جام برای یک سال مهمان کشور قهرمان بلامنازع رقابت‌ها خواهد بود و سپس برای مسابقات سال آینده ربوکاپ راهی کشور میزبان خواهد شد. تیم رباتیک باسط پژوه تهران پس از قهرمانی در لیگ فوتبال ربات‌های انسان نما سایز بزرگسال Adult-Size)) و کسب رتبه اول در بخش (Technical Challenges) تیم منتخب این دوره از رقابت‌ها گشت و جام معروف رباتیک که تا کنون فقط کشورهای آمریکا آلمان و ژاپن موفق به دریافت آن شده بودند را مسافر ایران کرد.

تاریخ درج خبر: 95/04/10

فیلم مسابقاتکسب مقام اول جهانی در مسابقات ربوکاپ آلمان- Robocup 2016

تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران با غلبه بر تیم کشور میزبان در مسابقه پایانی به مقام اول لیگ فوتبال ربات های انسان نمای سایز بزرگسال Adult-Size دست یافت. این تیم پس از کسب مقام دوم جهانی در همین لیگ در مسابقات سال 2015 چین و مقام اول و سوم جهانی در مسابقات سال 2014 برزیل در لیگ ربات های انسان نما سایز کودک و نوجوان امسال نیز با به رخ کشیدن توانایی های خود تمامی رقبا رو مغلوب و قهرمان این دوره از رقابت ها شد. ربات باسط پژوه تهران پس از غلبه بر ربات‌های تیم‌های قدرتمند کشورهای کره جنوبی و چین درمراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی در دیدار پایانی به مصاف تیم Sweaty از کشور آلمان رفت و با غلبه بر ربات کشور میزبان به مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها رسید. این ربات امسال همچنین برای بار دوم متوالی پس از مسابقات ربوکاپ چین با اختلاف نسبت به سایر رقبا موفق به کسب مقام اول در بخش (Technical Challenges) شد. مسابقات چالش فنی یا همان (Technical Challenges) همه ساله در کنار این مسابقات سایر توانایی های ربات ها از جمله راه رفتن، دویدن، پریدن، شوت زدن همراه با حفظ تعادل، تشخیص موقعیت خود و سایر بازیکنان و .... مورد آزمون قرار می دهد.

تاریخ درج خبر: 95/04/10گروه باسط در بیست و یکمین نمایشگاه جانبی کنفرانس شبکه های توزیع

بیست و یکمین کنفرانس شبکه های توزیع نیروی برق 7 و 8 اردیبهشت ماه سال 1395 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار می شود. گروه شرکت های باسط شما را به بازدید از غرفه خود در نمایشگاه جانبی این کنفرانس دعوت می نماید.
زمان: 7 و 8 اردیبهشت ماه سال جاری
مکان: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج (کرج-انتهای رجایی شهر- تقاطع بلوار شهید موذن و استقلال)
گروه باسط پیشاپیش مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.

تاریخ درج خبر: 95/02/05کسب مقام اول یازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران توسط تیم رباتیک باسط پژوه تهران

یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت باسط پژوه تهران در این مسابقات در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز بزرگسال موفق به دریافت نشان اول این رقابت ها شد.

تاریخ درج خبر: 95/02/05شرکت باسط پژوه تهران با تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان،دانش بنیانی شد.

شرکت باسط پژوه تهران پیشرو در طراحی و تولید و اجرای سیستم‌های اندازه‌گیری الکتریکی و برخوردار از نیروهای متعهد و متخصص ایرانی با دارا بودن شاخص‌های شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا،به جمع شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان پیوست. این موفقیت را به تمامی پرسنل شرکت باسط پژوه و به ویژه همکاران واحد طراحی تبریک عرض نموده و قدردان زحمات این عزیزان در راستای سربلندی کالای ایرانی هستیم.

تاریخ درج خبر: 94/10/09تقدیر از شرکت باسط پژوه تهران به عنوان شرکت دانش بنیان و نوآور برتر در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران 17 تا 20 آبان ماه سال 94 با حضور بیش از 540 شرکت داخلی و خارجی در روزهای 17 تا 20 آبان ماه سال 94 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. مراسم اختتامیه این نمایشگاه در روز چهارشنبه 20 آبان ماه با حضور جناب آقای مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو و معرفی شرکت های برتر در بخش های مختلف به انتخاب کمیته فنی این نمایشگاه برگزار شد و شرکت باسط پژوه تهران موفق به دریافت نشان و لوح شرکت دانش بنیان و نوآور برتر شد.

تاریخ درج خبر: 94/10/09

تصویری از مراسم اهدای لوحگزارش مستند از درخشش ایران در مسابقات روبوکاپ جهانی 2015

نمایش فیلم

تاریخ درج خبر: 94/08/15سی‌امین کنفرانس بین المللی برق

سی‌امین کنفرانس بین المللی برق در تاریخ 2 تا 4 آذر ماه سال 94 در تهران محل پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک قدس، فاز 6، انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری) برگزار می‌گردد.
بی‌صبرانه منتظر دیدار شما دست اندرکاران صنعت برق کشور در غرفه "شرکت باسط پژوه تهران" به عنوان عضوی از " گروه باسط " می‌باشیم.

تاریخ درج خبر: 94/08/15

سایت کنفرانس"گروه باسط" در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در تاریخ 17 الی 20 آبان ماه سال 94 به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت برق و انرژی کشور، توسط وزارت نیرو با پشتیبانی و حمایت سندیکای صنعت برق و حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

"گروه شرکتهای باسط" نیز شما را به بازدید از غرفه خود در این نمایشگاه دعوت می‌نماید.

"باسط پژوه تهران" ___ تولیدکننده تجهیزات اندازه گیری و نرم افزارهای اتوماسیون و مدیریت مصرف انرژی
"باسط کلید" ___ سازنده سکسیونرهای SF6هوشمند قابل قطع زیر بار و سیستم اتوماسیون درشبکه های توزیع
"صدر احداث انرژی" ___ ارائه دهنده خدمات مهندسی و مشاوره خطوط و پستهای فشار قوی و شبکه های توزیع
"آدیش لیزر" ___ طراحی مهندسی مکانیک و انجام خدمات برش لیزر فلزات و خدمات CNC و ساخت تابلو

زمان: 17 لغایت 20 آبان ماه سال جاری
مکان: نمایشگاه بین المللی تهران- سالن 38A - غرفه شماره 1118
ساعت بازدید: 9 الی 17

"گروه باسط" پيشاپيش مقدم جنابعالي و همکاران محترمتان را گرامي مي‌دارد.

تاریخ درج خبر: 94/08/15

سایت نمایشگاهاستخدام جهت نصب تجهیزات اندازه‌گیری

شرکت باسط پژوه تهران جهت تکمیل کادر فنی خود از آقایان واجد شرایط زیر 1 نفر را به همکاری دعوت می‌نماید:
1. تجربه در زمینه پست، تابلو برق و سیستم‌های قدرت
2. آشنا به نصب دستگاه‌های اندازه‌گیری
3. ترجیحاً ساکن غرب تهران
4. تمام وقت
5. آماده جهت نصب در تهران و شهرستان‌ها
متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق ایمیل info@basetp.com ارسال فرمایند.

تاریخ درج خبر: 94/05/26کسب مقام دوم جهانی در مسابقات ربوکاپ چین- RoboCup 2015

تیم رباتیک شرکت باسط پژوه در لیگ فوتبال ربات‌های انسان نمای سایز بزرگسال (Adult-Size) در مسابقات جهانی ربوکاپ 2015 چین به مقام دوم جهان دست یافت. این تیم به دنبال کسب مقام اول و سوم جهانی در سال 2014 برزیل در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما سایز کودک و نوجوان امسال نیز توانایی خود را در لیگ فوتبال ربات‌های انسان نمای سایز بزرگسال به نمایش گذاشت و اینبار در جایگاه دوم جهانی درخشید. برای اولین بار یک تیم ایرانی در مسابقات ربات‌های انسان نما سایز بزرگسال توانسته است مقام جهانی کسب کند.
شرکت کنندگان دیگر لیگ ربات سایز بزرگسال عبارت بودند از تیم THORwin از کشور آمریکا، تیم CIT Brains Adult از کشور ژاپن، تیم HuroEvolution AD از کشور تایوان، تیم Robot-Erectus Senior از کشور سنگاپور و Tsinghuna Hephaestus از کشور چین.
در مرحله نیمه نهایی، تیم رباتیک باسط تیم CIT Brains Adult از کشور ژاپن را با نتیجه 0-2 شکست داد و به مرحله نهایی صعود کرد. در مرحله فینال تیم باسط پژوه در مقابل توروین آمریکا با نتیجه 4-5 به نفع توروین به مقام دوم جهانی دست یافت. شرکت باسط پژوه درمجموع در طی این دوره از مسابقات جهانی روبوکاپ برزیل تعداد 7 بازی انجام داد که در 5 بازی برد، یک بازی مساوی و یک بازی باخت داشته است. جهت اطلاع از نتایج به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تاریخ درج خبر: 94/04/31

مشاهده نتایجکسب بالاترین امتیاز در Technical Challenges سایز بزرگسال در مسابقات ربوکاپ 2015 چین

در کنار مسابقات فوتبال، روبات‌ها به چالش فنی (Technical Challenges) میپردازند. در این چالش برخی توانایی‌های ربات‌ها شامل راه رفتن، دویدن، شوت زدن توپ با حفظ تعادل، تشخیص موقعیت خود و سایر بازیکنان، پریدن و ... مورد بررسی قرار می‌گیرد.
تیم رباتیک باسط پژوه در بخش Technical Challenges سایز بزرگسال مسابقات ربوکاپ 2015 (RoboCup 2015 China)، موفق به کسب بالاترین امتیاز شد. ربات باسط تنها رباتی بود که موفق به پرش به مدت 138.009 ms شد و در مجموع 17 امتیاز در این بخش از مسابقه کسب کرد.
برای اطلاعات بیشتر از امتیازها در این بخش از مسابقه به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تاریخ درج خبر: 94/04/31

مشاهده امتیازهااعزام تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران به مسابقات جهانی روبوکاپ چین

هدف کمیته جهانی روبوکاپ توسعه تیم ربات‌های فوتبالیستی است که قادر به پیروز شدن بر تیم منتخب جهان در سال 2050 میلادی می‌باشد و بدین منظور هر ساله مسابقات ربوکاپ جهانی با قوانینی سخت برگزار می‌گردد.
این مسابقات در چندین لیگ مختلف از قبیل ربات‌های فوتبالیست، انسان نما، امداد و نجات و ... برگزار می‌شود و تیم‌های مختلفی از کشورها‌ی جهان از جمله ایران، چین، آمریکا، سنگاپور، آلمان، ژاپن و ... در این مسابقات حضور دارند.
در لیگ ربات‌های فوتبالیست ربات‌های مختلف با سه سایز کودک، نوجوان و بزرگسال از تیم‌های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند.
نوزدهمین مسابقات روبوکاپ جهانی امسال (19th RoboCup World Championship 2015) از تاریخ 26 تیر ماه تا یکم مرداد ماه در کشور چین برگزار می‌شود و تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران به دنبال کسب مقام اول و سوم جهانی در سال 2014 برزیل در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما سایز کودک و نوجوان، امسال نیز در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما سایز بزرگسال (Adult-size) حضور می‌یابد.
در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما (سایز کودک، نوجوان و بزرگسال)تعداد 36 تیم از جهان شرکت می‌کنند که 4 تیم آنها ایرانی هستند.

تاریخ درج خبر: 94/04/31مبدل Ethernet به دو پورت RS485 (مدل B408) توسط شرکت باسط پژوه تهران طراحی و تولید شد.

جهت انتقال اطلاعات دستگاههای اندازه‌گیری مختلف به کامپیوتر و نرم‌افزار مانیتورینگ، شرکت باسط پژوه تهران با طراحی و تولید مبدل Ethernet به دو پورت RS485 (مدل B408) محصولی دیگر را در کنار مبدل‌های USB و RS232 و مبدل یک پورت Ethernet عرضه نمود.
همچنین این مبدل با توجه به مشخصات فنی به کار گرفته شده بسیار مناسب جهت قرائت کنتورهای بازار برق بر روی بستر ارتباطی اترنت و فیبر نوری می‌باشد.

تاریخ درج خبر: 94/02/29

اطلاعات بیشتر در مورد این محصولنمایشگاه بیستمین کنفرانس شبکه‌های توزیع

نمایشگاه جانبی بیستمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق در تاریخ 8 و 9 اردیبهشت ماه 94 در شهر زاهدان برگزار گردید. شرکت باسط پژوه تهران نیز در نمایشگاه جانبی این کنفرانس به معرفی و ارائه سیستم مانیتورینگ پست‌های توزیع و سایر محصولات تولیدی خود پرداخت و مورد استقبال بازدید کنندگان و شرکت‌های توزیع نیرو قرار گرفت.

تاریخ درج خبر: 94/02/29

گزارش تصویریسومین کنگره اتوماسیون صنعت برق

به منظور گسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای علمی-تحقیقاتی، پژوهشی و صنعتی توسط همه فعالان، پژوهشگران و اندیشمندان مراکز پژوهشی، دانشگاهی و صنعتی داخل و خارج کشور و پیگیری و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با اتوماسیون صنعت برق، سومین کنگره اتوماسیون صنعت برق در تاریخ‌های 5 و 6 اسفندماه 1393 توسط دانشگاه شیراز با حمایت شرکت توانیر و شرکت برق منطقه‌ای فارس در شهر شیراز برگزار خواهد شد.
کمیته برگزار کننده کنگره درصدد است با برگزاری نشست‌های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، زمینه تبادل نظر پیرامون آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش‌های مرتبط با زمینه‌های مختلف اتوماسیون صنعت برق بین علاقه مندان را فراهم سازد.
شرکت باسط پژوه تهران نیز در نمایشگاه جانبی این کنگره حضور یافته و آخرین دستاوردهای خود را در زمینه اتوماسیون به نمایش خواهد گذاشت.
مکان برپایی نمایشگاه: شیراز- مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز

تاریخ درج خبر: 93/11/11

اطلاعات بیشترچهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در تاریخ 17 الی 20 آبان سال 93 به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت برق و انرژی کشور، توسط وزارت نیرو با پشتیبانی و حمایت سندیکای صنعت برق و حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
شرکت باسط پژوه تهران با حضور خود در این نمایشگاه توانمندیهای خود را در زمینه سیستم مدیریت مصرف انرژی و کنترل دیماند در صنایع و کارخانجات ارائه می‌نماید.
پیشاپیش مقدم شما را گرامی می‌داریم.
مکان: محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران- سالن خلیج فارس- طبقه 2- غرفه 803

تاریخ درج خبر: 93/08/14بیست و نهمین کنفرانس بین المللی برق

بیست و نهمین کنفرانس بین المللی برق در تاریخ 5 تا 7 آبان‌ماه سال 93 در تهران محل پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک قدس، فاز 6، انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری) برگزار می‌گردد.
بی‌صبرانه منتظر دیدار شما دست اندرکاران صنعت برق کشور در غرفه شرکت باسط پژوه تهران می‌باشیم.

تاریخ درج خبر: 93/07/28فیلم فینال ربات‌های انسان نما سایز نوجوان- ربوکاپ 2014 برزیل

بازی فینال مسابقات لیگ ربات‌های انسان نما بین تیم باسط پژوه از ایران و تیم توانمند نیمبرو از دانشگاه بن آلمان را می‌توانید از لینک‌های زیر مشاهده نمایید.
این بازی با نتیجه 8-4 به نفع تیم باسط پژوه پایان یافت و تیم باسط پژوه مقام اول این لیگ را کسب نمود.
تیم نیمبرو پنج سال متوالی قهرمان این لیگ بوده است و دو بار هم برنده جام لوییس ویتون شده است.

تاریخ درج خبر: 93/06/08

گزارش تصویریکسب مقام اول جهانی در مسابقات ربوکاپ برزیل

تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران صبح روز سه‌شنبه هفتم مرداد ماه مصادف با عید سعید فطر با دست پر به وطن بازگشت.
تیم رباتیک شرکت باسط پژوه مقام اول در لیگ فوتبال ربات‌های انسان نمای سایز نوجوان و مقام سوم در لیگ ربات‌های سایز کودک را در مسابقات جهانی ربوکاپ 2014 برزیل بدست آورد.
برای اولین بار است که یک تیم ایرانی در مسابقات ربات‌های انسان نما توانسته است مقام اول را کسب کند و برای اولین بار در جهان است که یک تیم توانسته است در لیگ کودک و نوجوان همزمان شرکت کند و در هر دو لیگ مقام کسب کند.
در لیگ ربات‌های سایز نوجوان، تیم باسط پژوه با اقتدار کامل پس از پیروزی در مقابل تیم‌های کشورهای آلمان، آمریکا، برزیل، دانشگاه پرند و دانشگاه امیرکبیر به مقام اولی دست یافت و این در حالی است که در پنج سال گذشته تیم نیمبرو از آلمان مقام اول این لیگ را در اختیار داشته است.
تیم باسط پژوه در مسابقات سایز کودک نیز پس از شکست تیم‌های مختلف جهان، در مرحله نیمه نهایی بازی را به ژاپن واگذار کرد و با شکست تیم قدرتمند اندونزی به مقام سوم در این لیگ دست یافت.
شرکت باسط پژوه درمجموع در طی چهار روز مسابقات جهانی روبوکاپ برزیل تعداد 15 بازی انجام داد که در 13 بازی برد و یک بازی مساوی و یک بازی شکست داشته است و در مجموع 92 گل زده و 16 گل خورده داشته است که از این نظر هم یک رکورد در این مسابقات جهانی می‌باشد.

تاریخ درج خبر: 93/05/12

گزارش تصویریاعزام تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران به مسابقات جهانی روبوکاپ برزیل

امسال مسابقات روبوکاپ جهانی در برزیل برگزار می‌شود و زمان آغاز آن یک هفته پس از فینال جام جهانی فوتبال (30 تیر ماه) می‌باشد.
کمیته جهانی روبوکاپ با هدف بلند برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم ربات‌های فوتبالیست و تیم منتخب جهان در سال 2050 میلادی، هر ساله این مسابقات را هدایت می‌کند و قوانین آن را هر سال سخت تر می‌نماید.
این مسابقات در چندین لیگ مختلف از قبیل ربات‌های فوتبالیست، انسان نما، امداد و نجات و ... برگزار می‌شود و تیم‌های مختلفی از کشورها‌ی جهان از جمله ایران، کره، چین، آمریکا، کانادا، آلمان، مکزیک، برزیل و ... در این مسابقات حضور دارند.
از ایران نیز بیش از 20 تیم در این مسابقات شرکت می‌کنند که اغلب از دانشگاه‌های مختلف کشور (امیرکبیر، آزاد قزوین، یزد، پرند و ...) می‌باشند.
تیم رباتیک شرکت باسط پژوه تهران نیز به عنوان تنها شرکت کننده غیر دانشگاهی که در بخش تحقیقات روباتیک فعالیت می‌نماید در این مسابقات جهانی در دو لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما سایز کودک (kid-size)و سایز نوجــوان (Teen-size) حضور دارد.
در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان نما تعداد 33 تیم از جهان شرکت می‌کنند که 7 تیم آنها ایرانی هستند.
برای دنبال کردن نتایج مسابقات و اعلام حمایت از تیم‌های ایرانی به آدرس www.facebook.com/camp.robocup.iran مراجعه نمایید.

تاریخ درج خبر: 93/04/25لحظاتی از مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

لحظاتی از حضور تیم رباتیک باسط پژوه تهران در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران در رده سایز کودک (kid-size) و سایز نوجوان (teen-size).

تاریخ درج خبر: 93/04/11استقبال از سیستم مانیتورینگ پست‌های توزیع در نمایشگاه جانبی کنفرانس

در پی برگزاری نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق ایران در تاریخ 16 و 17 اردیبهشت سال 93 و ارائه سیستم مانیتورینگ پست‌های توزیع، توسط شرکت باسط پژوه تهران، این محصول با استقبال گسترده بازدید کنندگان و شرکت‌های توزیع رو به رو شد.
همچنین معاونت محترم نظارت بر توزیع، جناب آقای مهندس خوش خلق نیز از محصولات ارائه شده در غرفه باسط پژوه تهران بازدید به عمل آوردند.

تاریخ درج خبر: 93/02/22

گزارش تصویریکسب مقام اول و دوم در مسابقات ربوکاپ توسط شرکت باسط پژوه تهران

نهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران پایان یافت و شرکت باسط پژوه تهران در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان‌نما سایز نوجوان، با پیروزی در برابر تیم دانشگاه آزاد پرند به مقام اول این لیگ دست یافت. این لیگ از مهمترین لیگ‌های مسابقات است و ساخت ربات در این سایز بسیار پیچیده می‌باشد و به همین دلیل تعداد شرکت‌کننده در این لیگ کم می‌باشد.
در لیگ ربات‌های انسان‌نما سایز کودک نیز شرکت باسط پژوه با شکست دادن تیم‌های دانشگاه هامبورگ آلمان، انگلستان و دانشگاه آزاد قزوین (MRL) به فینال راه یافت.
در مسابقه فینال که با تیم دانشگاه برلین انجام شد در ابتدای بازی ربات‌های شرکت باسط پژوه در اثر برخورد و افتادن دچار آسیب‌دیدگی شد و در نتیجه تیم دانشگاه برلین به مقام اول دست یافت و شرکت باسط پژوه تهران نیز مقام دوم لیگ ربات‌های سایز کودک را از آن خود کرد.
لازم به ذکر است که برای اولین بار در این مسابقات، یک تیم توانسته است همزمان در دو سایز کودک و نوجوان ربات‌های انسان نما مقام کسب کند.

تاریخ درج خبر: 93/01/25

گزارش تصویرینهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

شرکت باسط پژوه تهران در نهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران، در لیگ فوتبال ربات‌های انسان‌نما در رده سایز کودک (Kid-Size) و سایز نوجوان (Teen-Size) شرکت می‌کند.
مسابقات ربوکاپ آزاد ایران در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و کلیه علاقه‌مندان می‌توانند مسابقات فوق را در سالن‌های 8 و 9 در روزهای 20 تا 22 فروردین مشاهده نمایند.
لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات در لیگ ربات‌های انسان‌نما 17 تیم از کشورهای آلمان، انگلیس، کانادا، مکزیک، هند و ایران شرکت می‌کنند.

تاریخ درج خبر: 93/01/17

اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه ربوکاپنوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع

نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق ایران در تاریخ 16 و 17 اردیبهشت سال 93 توسط شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، سندیکای صنعت برق ایران، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و انجمن صنفی شرکت‌های توزیع در محل پژوهشگاه نیروی تهران برگزار می‌گردد.
بی‌صبرانه منتظر دیدار شما دست اندرکاران صنعت برق کشور در غرفه شرکت باسط پژوه تهران در این نمایشگاه می‌باشیم.

تاریخ درج خبر: 93/01/16مشارکت در نمایشگاه بین‌المللی WIN استانبول-ترکیه

شرکت باسط پژوه تهران با همکاری شرکت فام انرژی در نمایشگاه بین‌المللی WIN (برق و اتوماسیون) در استانبول-ترکیه مشارکت نموده است و به عرضه محصولات خود در این نمایشگاه پرداخت.

تاریخ درج خبر: 93/01/05

گزارش تصویریتعطیلات نوروزی شرکت باسط پژوه تهران

تعطیلات نوروزی شرکت باسط پژوه تهران از 92/12/28 الی 93/01/15 می‌باشد.

تاریخ درج خبر: 92/12/25طراحی و ساخت ربات انسان‌نما سایز نوجوان

در پی طراحی و ساخت موفقیت‌آمیز ربات انسان‌نمای سایز کودک، شرکت باسط پژوه تهران تصمیم به طراحی و ساخت ربات انسان‌نمای سایز نوجوان (Teen-size) گرفته است. این ربات نیز مطابق قوانین لیگ فوتبال ربات‌های انسان‌نما طراحی می‌شود و در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران در فروردین سال 93 شرکت خواهد کرد.

تاریخ درج خبر: 92/11/25

گزارش تصویریششمین کنفرانس نیروگاه‌های برق

ششمین کنفرانس نیروگاه‌های برق در تاریخ 8 و 9 بهمن ماه 92 در محل نیروگاه طرشت برگزار گردید. شرکت باسط پژوه تهران نیز در نمایشگاه جانبی این کنفرانس به معرفی محصولات تولیدی خود پرداخت و مورد بازدید جناب آقای مهندس حائری مدیرعامل محترم شرکت توانیر و هیات همراه ایشان قرار گرفت.
شرکت باسط پژوه تهران با ارائه محصول جدید مرکز اندازه‌گیری آنالوگ در این نمایشگاه، سیستم جامع اندازه‌گیری و مانیتورینگ واحدهای نیروگاه را نیز معرفی نمود.

تاریخ درج خبر: 92/11/10

گزارش تصویریطراحی و ساخت ربات انسان‌نما

شرکت باسط پژوه تهران با هدف ارتقاء دانش فنی رباتیک اقدام به طراحی و ساخت ربات انسان‌نما با نام تجاری «سینداد» نموده است. این ربات در سایز کودک (kid-size) و مطابق قوانین لیگ فوتبال ربات‌های انسان‌نما ساخته شده است و در نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس برق و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی برق ایران به نمایش در آمد و مورد بازدید مدیران وزارت نیرو نیز قرار گرفت.

تاریخ درج خبر: 92/08/30

اطلاعات بیشتر در مورد ربات سینداد 1مشارکت در نمایشگاه بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق

شرکت باسط پژوه تهران در نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق شرکت کرده و محصولات تولیدی خود به همراه نرم‌افزار جدید «ساما پرو» را ارائه نمود. نرم‌افزار جدید «ساما پرو» برای مشاهده زنده میمیک پانل پست به کار می‌رود. غرفه این شرکت مورد بازدید جناب آقای مهندس حائری مدیرعامل محترم شرکت توانیر قرار گرفت و محصولات جدید این شرکت به ایشان و همراهان معرفی شد.

تاریخ درج خبر: 92/08/25

گزارش تصویریسایت جدید شرکت باسط پژوه تهران راه‌اندازی شد.

سايت جديد شرکت باسط پژوه تهران راه‌اندازي شد.
اميد است با راه‌اندازي سايت جديد، اطلاعات مورد نياز شما کاربران گرامي با سهولت و سرعت بيشتري در دسترس‌تان قرار گيرد.

تاریخ درج خبر: 92/08/09سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران 15 الی 18 بهمن 92

نمایشگاه‌های تخصصی سالانه فرصت‌هایی هستند برای عرضه محصولات و توانمندیهای جدید به بازدید کنندگانی که هر یک در جستجوی ابزار و یا اطلاعاتی جهت رفع نیازمندیهای خود می‌باشند. در این راستا، شرکت باسط پژوه تهران نیز در نمایشگاه صنعت برق که امسال در کنار نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب برگزار می‌شود محصولات جدید خود را به شما فعالان صنعت آب و برق و صنایع مرتبط با آن عرضه می نماید تا با ایجاد فضای پرسش و پاسخ، هزینه جستجو برای یافتن کالا، یا دسترسی به اطلاعات را کاهش دهد.
زمان: 92/08/15 تا 92/08/18
مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران - سالن خلیج فارس (44) - طبقه 2 - غرفه شماره 800

تاریخ درج خبر: 92/08/01بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق 11 الی 13 آبان 92

بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق سال 92 با برگزاری میزگردها و سمینارهای تخصصی، کارگاههای آموزشی و نمایشگاه جانبی، در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می‌گردد. بی‌صبرانه منتظر دیدار شما دست اندرکاران صنعت برق کشور در غرفه شرکت باسط پژوه تهران در نمایشگاه جانبی کنفرانس می‌باشیم.
زمان: 92/08/11 تا 92/08/13
مکان: تهران- شهرک قدس - فاز 6 - انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری) - پژوهشگاه نيرو - سالن نیلوفر

تاریخ درج خبر: 92/08/01مرکز اندازه‌گیری آنالوگ (مدل B631) به سبد کالای باسط پژوه اضافه شد.

مرکز اندازه‌گیری آنالوگ (مدل B631) جهت اندازه‌گیری، ثبت و مانیتورینگ پارامترهای آنالوگ نظیر دما، فشار، 4-20 mA و ... طراحی و تولید شد. لازم به ذکر است نسل قدیمی این دستگاه در سالهای 1380 تا 1387 تحت عنوان نشان دهنده دما با مدل‌های B603 و B604 توسط این شرکت تولید می‌شد. اما با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و نیاز به قابلیت‌های بیشتر از جمله قابلیت ثبت، سرعت بالاتر در پردازش اطلاعات، ورودی و خروجی‌های دیجیتال، پشتیبانی پروتکل ارتباطی استاندارد و ... تولید مدل‌های B603 و B604 متوقف شد و نسل جدید با عنوان مرکز اندازه‌گیری آنالوگ (مدل B631) در لیست تولیدات این شرکت قرار گرفت.

تاریخ درج خبر: 92/05/07

اطلاعات بیشتر در مورد این محصولاستقرار استانداردهای رضایت و شکایت مشتری

در راستای سیاستهای مشتری مداری شرکت باسط پژوه تهران، با تلاش کلیه پرسنل متعهد و مشاورین کارآزموده استاندارد رسیدگی به شکایات مشتری ISO 10002:2004 با هدف کمک رسانی به مشتریان و ایجاد فرصت‌های بهبود در محصولات، خدمات و فرآیندهای سازمان پیاده سازی و اجرا شد. همچنین استاندارد پایش رضایت مشتری ISO 10004:2010 با هدف مدیریت و برنامه‌ریزی در جهت رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان در این شرکت استقرار یافت.

تاریخ درج خبر: 92/03/01مبدل RS485 به (LAN (Ethernet توسط شرکت باسط پژوه تهران طراحی و تولید شد.

جهت انتقال اطلاعات دستگاههای اندازه‌گیری به کامپیوتر و نرم‌افزار مانیتورینگ، شرکت باسط پژوه تهران با طراحی و تولید مبدل RS485 به Ethernet (مدل B407) محصولی دیگر را در کنار مبدل‌های USB و RS232 عرضه نمود.

تاریخ درج خبر: 92/05/01

اطلاعات بیشتر در مورد این محصول