تاریخچه

History

شركت باسط پژوه تهران در سال 1377، با هدف توسعه صنعت الكترونيك و تامين تجهيزات صنايع برق تشكيل گرديد و با بهره‌گيری از دانش فنی روز و نيروی انسانی متخصص اقدام به طراحی و ساخت سیستم‌های اندازه‌گیری آزمایشگاهی و تست کنترل کیفیت در صنایع لوازم خانگی نمود.
در سال 1379 با طراحی و تولید دستگاههای اندازه‌گیری نظیر آمپرمتر، ولت متر، واتمترو وارمتر دیجیتال اولین محصولات تابلویی خود را ارائه نمود.
سپس در سال 1381 با تولید اولین مدل از دستگاههای اندازه‌گیری چند منظوره (مولتی فانکشن) با عنوان (کنتور سه فاز تعرفه دار مدل B811) در جهت اندازه‌گیری و مدیریت مصرف انرژی و کلیه پارامترهای الکتریکی گام برداشت.
در سال 1381 نیز بخش تجهیزات آزمایشگاهی و تست لوازم خانگی رسماً از این شرکت جدا شد و با نام باسط پژوه نوین فعالیت خود را آغاز کرد.
اکنون شرکت باسط پژوه تهران با بیش از 15 سال تجربه در طراحی و ساخت سیستم‌های اندازه‌گیری و مدیریت مصرف انرژی و فروش و ارائه خدمات پس از فروش بیش از 22 هزار دستگاه در سراسر ایران می‌کوشد که با یافتن فرصتهای بهبود، گامی در جهت پاسخگویی هر چه بیشتر به نیاز مشتریان و ارتقاء کیفیت محصولات خود بردارد.